V soboto, 19. 10. 2024, bo športni dan.

Pričetek pohoda je ob 8.25 izpred šole (po oddelkih, skupaj starši, učenci in učitelji), povratek predviden okoli 10.00, sledi druženje in športne igre po izbiri na vseh šolskih igriščih. Zaključek uradnega dela bo ob 12.00.

Smer pohoda od 1. do 3. razreda

Do mostu na Mariborski otok, zavijejo proti Koblarjevem zalivu do Koroškega mostu, nato po poti pod mostom do semaforiziranega križišča med Gosposvetsko cesto in Turnerjevo
ulico. Po Turnerjevi do križišča z Vrbansko ulico, nato zavijejo proti Kamniškem drevoredu mimo Hipodroma in nazaj do šole. Razredničarke lahko glede na zmožnosti učencev smer in dolžino tudi prilagodijo.

Smer pohoda od 4. do 9. razreda

Proti Hipodromu, nato na začetku Kamniškega drevoreda zavijejo proti Račjem dvoru in za njim po poti proti vrhu Kalvarije. Na Kalvariji 10 minutni počitek, nato vračanje do šole.

Na voljo bo jabolčni zavitek (tudi dietni), zbirali se bodo prostovoljni prispevki za šolski sklad, na voljo bodo sok in jabolka za vse.

Pred pričetkom in po koncu športnega dneva ni dejavnosti v šoli, ni malice.

Tako v petek, 25. 10. 2024, ni pouka oziroma nobenih dejavnosti na šoli  – je povsem prost dan.