Brezplačne delavnice zgodnjega učenja programiranja in spoznavanja umetne inteligence, Code with Giants, za otroke in mlade v starosti 7-19 let, 17. in 19. septembra 2024 tudi na OŠ Kamnica.

URNIK IN PRIJAVA – brezplačne delavnice na OŠ Kamnica

Število mest na delavnicah je omejeno, zato pohitite s prijavo!

Code with Giants so brezplačne delavnice programiranja za otroke in mlade, ki jih zavod dt.Lab v okviru programa mednarodne šole programiranja Coding Giants Slovenija organizira večkrat na leto. Glavni cilj delavnic je predstavitev pomena zgodnjega učenja programiranja in digitalne pismenosti. Delavnice programiranja so namenjene otrokom in mladim v različnih starostnih skupinah, 7 – 19 let

Delavnice Code with Giants bomo ob začetku šolskega leta, v dneh 17. in 19. septembra 2024, gostili tudi na OŠ Kamnica. Brezplačne delavnice prvih korakov programiranja, ob uporabi različnih programskih jezikov in programskih orodij, prinašajo tudi vpogled v vznemirljivi svet umetne inteligence (AI), skozi otroške oči.

Glede na izkazan interes, bomo v sodelovanju z OŠ Kamnica, v času spetemebr – decemeber 2024, organizirali brezplačen 22 urni tečaj s ciljem spodbujanja razvoja digitalnih kompetenc, spoznavanja osnov programiranja, oblikovanja digitalnih vsebin in spletne varnosti.

Spremljajte nas tudi  na naših Facebook in Instagram straneh, kjer objavljamo obvestila o urnikih tečajev, dodatnih terminih delavnic in dogajanjih v šoli programiranja Coding Giants.