Starše petošolcev obveščamo, da so učenci že na poti iz šole v naravi.

Učitelji spremljevalci

Petek, 13. 9. 2024

Po čudovitem tednu se polni vtisov,sklepanja prijateljstev,kopanja v valovih,družabnih igrah,plesa v disku, igrah z žogami.. vračamo domov.
Tudi učitelji smo zelo uživali s petošolci.

Četrtek, 12. 9. 2024

Danes je bil kar žalosten dan, zato ker je čez dan deževalo, toda bilo je kar vredu. Zvecer smo pokazali svoje talente z Aniko in Kajo. Potem smo imeli še kino večer, gledali smo Košarkar naj bo. Bilo je super.

Ana Kampič, 5. a

Danes je že predzadnji dan. Sicer smo se danes zbudili v deževno, oblačno, razburkano ter vetrovno vreme. Ampak nič zato, ker smo dopoldan izkoristili za mini golf in fitnes na prostem. Popoldne pa je bilo že bolj sončno, zato smo odšli na igrišče, da se malo razgibamo. Zvečer pa smo imeli Pokaži kaj znaš in nato smo gledali še film Košarkar naj bo.

Nika Kozar, 5. b

Sreda, 11. 9. 2024

Je že sreda in zjutraj je bil dober zajtrk. Na plaži je bilo zelo vroče. Plavali smo ob bojah in nato še skakali. Bilo je zelo zabavno. Kosilo je bilo odlično, saj so bili čufti. Popoldan je na plaži bilo fajn, ker sem našla rakove klešče. Zvečer smo odšli še v Poreč nakupovat. Bomboni se niso splačali, kos pice v pekarni pa.

Anika Gorenšek 5. b

Danes zvečer smo odšli v mesto nakupovat spominke. Po nakupovanju so si nekateri fantje kupili tudi pice. Kmalu so se zaluštale še nam.

Ula Goršek 5. a

Torek, 10. 9. 2024

Zjutraj smo odšli na plažo, kjer je bilo zelo lepo in tudi voda je bila čista. Imeli smo test plavanja. Učitelji so nas zelo pohvalili, posebaj punce. S prijateljicami sem se potapljala, zelo je bilo fajn. Šli smo tudi na igrala. Po kosilu smo imeli počitek in nato odšli na drugo plažo. Tudi tam je bilo zelo lepo, saj smo skakali s pomola in se učili kravl.

Iva Jeričević, 5. a

Danes je bil en lep sončen dan. Morje je bilo umirjeno. Z učiteljem Sinišo in ostalimi sem plaval do krogcev. Zvečer smo igrali med dvema ognjema.

Tymur Belyaev, 5. a

Ponedeljek, 9. 9. 2024

Najbolj všeč mi je bilo, ko smo šli v valove. Ker sem se tunkala pod valovi. Nismo bili samo v vodi, ampak smo hodili tudi ven. S prijateljicami smo se podružile.

Gaja Remšak Fekonja 5.b

Danes mi je najbolj všeč bil disko, čeprav se mi je strgal sandal. Imela sem rojstni dan in izbrala sem si lahko še dodatno pesem. Malo sem tudi izgubila glas.

Laura Markanović 5.b